Nábojnice .44 S&W Russian Starline Zobrazit v plné velikosti

Nábojnice .44 S&W Russian Starline

Nábojnice od Starline.

Více informací

Tento výrobek není prodáván samostatně. Musíte vybrat alespoň 50 množství tohoto produktu.

7,50 Kč

Nové nábojnice .44 S&W Russian k přebíjení od firmy Starline. Baleno po 50ks. 

Na objednání.

Nábojnice firmy Starline jsou vyrobeny z mosazi té nejvyšší kvality. Je složena ze 70% mědi a 30% zinku. Výrobní proces nábojnice probíhá několikanásobným vertikálním tažením z mosazného polotovaru, jehož výsledkem je uniformní tloušťka stěn. Nábojnice jsou vyžíhány mezi každou operací, aby se zajistila homogenní struktura materiálu ve všech jejich částech. Jsou ručně kontrolovány, aby se zabezpečila nejvyšší možná kvalita.
Nábojnice Starline se vyznačují dlouhou životností a patří k jedněm z nejodolnějších.  Při opakovaném používání dobře a dlouho odolávají opotřebení a praskání. Patří k nejtrvanlivějším nábojnicím, které vypadají stále jako nové i po vícenásobném použití.

STARLINE

Americká firma Starline je rodinnou firmou, která se pyšní výrobou vysoce kvalitních mosazných nábojnic. V produkci, která se zaměřuje na kvalitu, ne na kvantitu,  Starline vyrábí tu nejlepší mosaz více než 40 let. Jde o unikátní výrobní proces, v němž zastávají značný význam také kvalifikovaní zaměstnanci firmy a jejich dlouholeté zkušenosti.