BoreTech Eliminator Zobrazit v plné velikosti

BoreTech Eliminator

Čistič hlavní od BoreTech.

Více informací

910,00 Kč

Profesionální a vysoce účinný čistič vývrtů hlavní BoreTech ELIMINATOR, výroba USA. ELIMINATOR rychle rozpouští karbon, olovo, měď a korozivní zbytky. Je 100% bezpečný pro vývrt, bez zápachu, nezávadný, ekologický, vysoce ceněná značka mezi profesionály. Balení obsahuje 473ml.

ELIMINATOR se speciálně zaměřuje na chemické rozpouštění a uvolňování karbonu z povrchu vývrtu i v záhybech drážek. Jeho chemické složení napomáhá chemické reakci, která výrazně zkracuje a usnadňuje mechanické čištění. Není potřeba provádět tolik mechanických čistících procedůr s bronzovým kartáčkem a vytěráky, jako u běžných prostředků. Proces čištění je dvojkrokový. ELIMINATOR první rozloží pomědění v hlavni a změní své elektrolytické vlastnosti. Poté speciálně vyvinutým pojivem na sebe naváže zbytky mědi aby se dále neukládaly ve vývrtu hlavně. A pak dále pokračuje v rozpouštění karbonu a to v nezředěné formě, takže neklesá účinnost chemického čištění.

Další výhodou ELIMINATORU je že obsahuje inhibitory rzi, které pomáhají ochránit Vaši zbraň i po čištění. Stačí po čistící proceduře projet hlaveň posledním vytěrákem s ELIMINATOREM a tím svou hlaveň chráníte proti rzi a korozi.